Sunday, 20 December 2015

PSAVÁ.


Je tomu již několik měsíců,co jsem sem napsala nějaký článek.
Ovšem teď,když se blíží vánoční prázdniny a já to mám trošku volnější,se u mě zase zastavila chuť k psaní.No znáte to,ne?
Půl roku o té potvoře neslyšíte a pak se najednou objeví u vašich dvěří a řekne: ,,Zdar,tak jsem tady!" a vy na ni zíráte a stojíte jako solný sloup.Po chvilce se vzpamatujete a uvědomíte si,že vám vlastně nezbývá nic jiného,než ji pozvat dál...
A to mě tedy přivádí k tomu,co vám sem píšu,nebo se spíš psát chystám.
Vánoce.
Ano,jsou teď a tady.
A já bych vám chtěla sdělit jen jedno.
Nestresujte se!
Nic Vám neuteče.A když místo dvaceti pěti druhů cukroví budete mít letos jen tři,tak se taky nic nestane.
Že jste nestihli provést vánoční úklid? No a co! Když chcete uklízet,tak proč sakra zrovna o Vánocích,kdy se má rodina sejít a užívat si chvíle spolu u pohádek s cukrovím,procházek do přírody,či snad někde na horách. A vy byste je chtěli ztrávit někde u mytí záchoda?! Ani náhodou! Uklízení je nejlepší se věnovat kdykoliv během roku..věřte mi ;) .
DÁRKY!!! NEMÁM DÁRKY!!!!
Víte,co jsem si uvědomila? A víte,jak neskutečně jsem vděčná za to,že jsem si to uvědomila?
Vánoce nejsou o dárcích.
Nikdy jsem nepatřila mezi ty rozmazlené děti milionářů,kteří jsou naštvaní,když nemají pod stromečkem padesát dárků,ale jen čtyčicet devět,nebo že nedostali nový iPhone 6,když jejich pětka je vlastně už hrozně starej a nepoužitelnej telefon,kterej mají strašně dlouho - vlastně jen pár měsíců...
Nenervujte se tím,že jste ještě nekoupili dárky.
Já osobně si myslím,že svým nejbližším byste měli koupit jen něco malého pro radost a konec.
Když se mi moje mamka svěří,že pro mě ještě nemá dárek nebo se mě ptá,co bych to tedy vlastně pod tím stromečkem chtěla najít,řeknu jí,že to jediné,co si přeju je,abysme byli šťastní a měli se rádi a to mi stačí.
Možná vám to zní jako klišé,ale je to tak.Věřte mi.
Mohla bych mít pod stromečkem klidně dva miliony dárků,ale ani jeden jedinej by pro mě nebyl tak cennej,jako chvíle,které můžu ztrávit se svými blízkými.

Téééda.To čumim,co jsem to zas sesmolila.Myslím,že to by už pro dnešek stačilo.
Musím si něco nechat i na příště,než zas bude na půroku prázdno :D .


No comments:

Post a Comment